İçeriğe geç

hizmetlerimiz

aqua tesisat ile kaliteyi hissedin

uzman ekibimiz hizmete hazır

AQUA Tesisat olarak uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile evinde yaşanabilecek olan tüm tesisat sorunlara anlık çözüm üretiyor, evinizin sağlığını geri kazandırıyoruz. Yüksek sıkıntılara sorun açabilecek tesisat aksaklıklarını kusursuz şekilde olması gereken düzene getiriyoruz. Tüm bunları yaparken siz değerli müşterilerimize kaliteyi sunuyoruz.

uzman kadro

Uzman personelimiz ile sorunu anında tespit ederek gerekli müdahaleyi anında yapıyoruz.

hızlı sonuç

Siz değerli müşterilerimizin zaman kavramına önem vererek tüm şikayetlerinizi en hızlı şekilde sonuca ulaştırıyoruz.

memnuniyet

%100 Müşteri odaklı olan AQUA Tesisat sizlere işlem sonrası memnuniyet garantisi vererek kalite anlayışını üst düzeye çıkarıyor.

aqua tesisat

su kaçağı tespiti

Su kaçağı nedir gibi bir sorunun cevabını aslında çoğumuz tanımlayabiliriz. Gider hatlarından döktüğümüz pis ve temiz suyun borular ile kanala tahliye olması sırasında belirli nedenler ile küçük çatlaklar ya da kırılmaların oluştuğu noktalardan sızan sular su kaçağı olarak tanımlanmaktadır. Su tesisatı borularında oluşan hasarlar, su sızıntısı arızalarına neden olmaktadır. Küçük bir damlamanın yada sızıntının “bize ne gibi zararı olacak ki?” diyerek sorunu görmezden geliyorsanız büyük hata yapıyorsunuz. su tesisatı sızıntı kaçaklarını gideren firma Su tesisatı borusunda oluşan çatlaklar alt katın tavanında rutubet ve leke oluşmasına sebep olur. Özellikle gider borusunda oluşabilecek her türlü sorunda her zaman profesyonel firmalardan destek almak gerekir. Bu firmalar arasında yer alan AQUA Tesisat, su tesisatı sızıntısı gideren firma olarak hizmet vermektedir. Su kaçağını gider borularında yerini tespit etmek için kullanılan kameralar, çatlayan veya delinmiş borunun tam yerini noktasal olarak belirleyip gözler önüne sermektedir.

aqua tesisat

tıkanıklık açma

Aqua tesisat firması olarak teknolojik robot makinalı cihazları gider açma işlemlerinde kullanıyoruz. Garantili hizmetimiz ve doğru çalışma prensibimizle, giderlerinizi(pimaşlarınızı) özel geliştirilmiş robotlar ve yeni yöntemlerle sıfır hasar riski ile açıyoruz.

Yağlanma ve atılan diğer atıkların oluşturdukları öbekler ve birikmesiyle lavabo giderlerinde tuvalet giderlerinde zamanla tıkanıklıklar meydana gelmektedir.

aqua tesisat

petek temizliği

Kalorifer petek temizliği işlemi düzenli olarak uzmanlara yaptırılması gereken işlemlerden biridir. Evlerimizde bulunan kalorifer tesisatlarının iç kısımlarında zaman içerisinde suyla birlikte gelerek biriken kum, tortu, kireç ve benzeri yabancı maddeler verimlilikte düşüşe sebebiyet vermektedirler. Bu tarz bir verimlilik düşüşü kullanıcıların karşısına ısınma sorunu olarak çıkmaktadır. Peteklerin iç kısımlarında biriken kirlerin temizlenmesi gerekir, aksi takdirde evlerin iyi ısıtılmaması probleminin yanı sıra enerji sarfiyatının artması sonucunda kullanıcılar artan fatura sorunlarıyla karşı karşıya kalırlar. Kalorifer peteklerinin temizliği uzman kişiler tarafından özel makine ve kimyasal ilaçlar kullanılarak yaklaşık olarak iki yılda bir yapılan bir işlemdir. Bu işlem bir iki saat gibi kısa sürede tamamlanmaktadır ve ev sahiplerine kaloriferler eski verimliliklerinde çalışır bir durumda teslim edilmektedir.