Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır Kırmadan, Kameralı su kaçağı tespiti yaptırmak Aqua Tesisat ile çok kolay. Uygun Su kaçağı fiyatları ve hızlı tespit.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl yapılır? Kırmadan, Kameralı su kaçağı tespiti yaptırmak Aqua Tesisat ile çok kolay. Uygun Su kaçağı fiyatları ve hızlı tespit.

Su kaçağı Tespiti nasıl yapılır? Nerede yaptırılır? Kameralı ve kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak istoyorsanız hemen bizi telefonla arayabilirsiniz. Özellikle Evimizde ve iş yerimizde ortaya çıkan sorunlar, hayatımızı doğrudan etkilediği için, çözümününde hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hatta bu sorunlardan bir tanesi de; Su tesisatlarında meydana gelen Su kaçaklarıdır. Özellikle fark etmeden ortaya çıkması ve bunu fark edene kadar hem kendi evimize veya işyerimize , hem de alt komşunun evi veya iş yerine  zarar vermesi, manevi huzursuzlukları da ortaya çıkarmaktadır. Ancak Aqua Tesisatı aramanız durumunda, su kaçağının bulunduğu zaman su kaçağı tespiti hizmeti ile kaçak kısa sürede tespit edildiğini görürsünüz, ayrıca tamir işlemi de aynı hızda Aqua tesisat ile tamamlanır. İşte bu süreçte de Aqua Tesisat  daima yanınızda yer almaktadır. Tüm semtlerde  su kaçağı tespiti firmalarının başında gelen ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeken Aqua Tesisat, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır.

Peki, su kaçağı nasıl bulunur? Evde veya işyerinde su kaçağı olduğu nasıl anlaşılır?

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su tesisatçısı firması olan Aqua Tesisat, profesyonel hizmeti yanı sıra, doğru bilgi aktarımına önem vermektedir. Bu nedenle su kaçaklarının tespit edilmesi süreci oldukça önemlidir. Peki, su kaçağı nasıl bulunur?

 • Su faturaları her ay gelen düzeyden daha fazla geliyor olabilir
 • Duvarlarda veya alt komşunun tavanın sararmalar yada küflenmeler oluşmuş olabilir
 • Rutubet kokusu hissetmeye başlamış olabilirsiniz.
 • Fayansların üzerinde su birikiyordur.
 • Vanaları kapatmanıza rağmen su sayacı hala dönmeye devam ediyordur.
 • Derz aralarında sararmalar oluşmuş olabilir. Su kaçağı ile karşı karşıya kalmışsınız demektir.

Gördüğünüz üzere, su kaçaklarının tespit edilmesindeki temel etkenler yukarıda Saydıklarımız gibidir. Peki, su kaçakları nasıl oluşuyor?

Su Kaçaklarının Oluşma Sebepleri Nelerdir?

Peki, su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçakları hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilesede, hızlı ve kırmadan tespit edilmesi çok önemlidir ama bunun nasıl olacağı herkes tarafından bilinmez. İşte bunun için, su kaçağı tespiti hizmeti veren Aqua Tesisat, her daim yanınızda yer almaktadır. Şimdi sizlere süreç hakkında biraz bahsedelim.

 • Su kaçağının olduğuna yönelik bildiri müşteri tarafından iletildikten sonra, hızlı bir şekilde adrese intikal edilir.
 • Aqua Tesisat çalışanının Adreste kontroller gerçekleştirildikten sonra, termal su kaçak tespit cihazı ile öncelikli olarak tesisatların yerleri belirlenmeye çalışılır. Bu etap, tesisatların yerlerinin belirlenmesi ile beraber, akustik dinleme cihazı için de uygun ortam oluşturulur.
 • Akustik dinleme cihazı ise yeri tespit edilen boruları dinler ve kaçağın yerini noktasal bir şekilde tespit eder. Bu işlemede noktasal su kaçak tespiti adı verilir.
 • İşlem sonrasında noktasal bir tespit oluştuğu için, tek bir yer kırılır ve böylece maddi açıdan katlanılacak daha az durum ortaya çıkar.

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile sizlere hizmet sunan Aqua Tesisat, su kaçak tespiti firmamız, her daim en kaliteli hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Neden Önemlidir?

Aqua Tesisat  olarak Sizlere Su kaçaklarının pek çok farklı sebebinin olduğunu ve bunların nasıl bertaraf edilebileceğinden sizlere bahsetmeye çalıştık. Ancak bu bertaraf etme sürecinde, tespit işlemi sırasında kırmadan ya da daha doğru bir tanımla noktasal bir şekilde kırma işlemi çerçevesinde hareket etmek çok önemli olacaktır. Bu nedenle de Aqua Tesisat su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız, sizlere bu hizmeti en etkin şekilde sunmaktadır.

 • Çok fazla yer kırılmadığı için, en az maddi hasarla tespit işlemi gerçekleştirilir. Böylece tespit sürecinde kaçağı kırarak aramak durumundan kurtulmak sağlanır.
 • Aqua Tesisat olarak Manevi hasarlar da ortadan kaldırılır. Çünkü çok fazla yerin kırılması, evin ya da işyerinin düzeninin bozulmasına, bir süre bu tip durum ile karşı karşıya kalınmasına sebep olur.

Yukarıda da görüldüğü üzere, uzman bir firma olan  Aqua Tesisat kırmadan su kaçak tespiti hizmeti almanız, sizlere pek çok fayda getirecektir. Peki, bizim Aqua Tesisat firması olarak su kaçağı tespiti için kullandığımız iki önemli ekipmanın işlevleri nelerdir?

Su Kaçağı Tespiti Robotlarımız ve Özellikleri

Tespit işlemi ne kadar etkin olursa, elde edilen sonuç da o kadar avantajlı olur. Ancak bunun için iki önemli robotun kullanılması gerekir. Bu robotlardan ilki Termal Su Kaçak Tespit Cihazı iken, diğeri de Akustik Dinleme Cihazı olarak bilinmektedir. Şimdi sizlere bunlardan bahsedelim.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Yer Altı Su Kaçaklarını Ultra Biyole Işınları İle Tespit İmkanı Sunuyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespitinin Özellikleri Nelerdir?

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Temal Kameralı Cihazla Nokta Atışı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN ARA 0538 841 01 75